Текст: ,  30 травня 2022, 10:20
0
1682
Конотоп взяла три медалі чемпіонату Європи

Українська спортсменка не змогла захистити титул найсильнішої на континенті категорії до 55 кг.

Каміла Конотоп не змогла захистити титул чемпіонки Європи з важкої атлетики на змаганнях у Тирані. На змаганнях у столиці Албанії українська спортсменка у категорії до 55 кг взяла "мале" срібло у ривку з результатом 94 кг. У поштовху вона підняла 113 кг і здобула "мале" золото.

Проте суми 207 кг не вистачило, щоб знову стати найсильнішою на континенті. За сумою двоборства чемпіонка Європи 2021 року програла господарці турніру, представниці Албанії Евагеліа Велі, яка в сумі показала результат 208 кг.

Зазначимо, що ще одна українська спортсменка – Світлана Самуляк, зупинилася за крок від медалі. З результатом 198 кг вона посіла на ЧЄ четверте підсумкове місце.