Романчук виграв бронзу ЧС із рекордом України

0
736
Романчук із рекордом України взяв бронзу чемпіонату світу

Український плавець фінішував третім на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Михайло Романчук виборов бронзову медаль чемпіонату світу з водних видів спорту, що триває у Будапешті. Українець фінішував третім на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Зазначимо, що наш спортсмен вийшов лідером на останніх 50 метрів дистанції, однак утримати перше місце не зміг. У результаті перемогу здобув олімпійський чемпіон Токіо-2020 Боббі Фінке зі США. Срібло дісталося Флоріану Велльброку із Німеччини.

При цьому результат Романчука 7:40,05 - новий рекорд України. Причому досягнення було покращено більш ніж на секунду. Попередній рекорд також належав Романчуку і складав 7:41,28.