Текст: ,  23 червня 2022, 09:48
0
1137
Магучих із найкращим результатом сезону у світі виграла турнір у Чехії

Українська легкоатлетка перебуває у чудовій формі та продовжує вигравати турніри.

Ярослава Магучих виграла черговий легкоатлетичний турнір. Цього разу нашій спортсменці не було рівних на змаганнях у чеському Брно.

При цьому Магучих показала, що перебуває у чудовій формі, вигравши змагання з найкращим результатом сезону у світі. Українці підкорилася висота два метри та три сантиметри.

Зазначимо, що срібло дісталося ще одній представниці України Ірині Геращенко, яка показала результат - 1,97м.

Ще одна українка - Катерина Табашник - зупинилася за крок від завоювання медалі, фінішувавши на четвертому місці з результатом - 1,91 м.