0
468
Левченко здобула срібло на етапі Діамантової ліги

Наші легкоатлетки здобули нагороди у бігу з бар'єрами, стрибках у довжину та у висоту.

У Стокгольмі відбувся черговий етап Діамантової Ліги. Цього разу українські легкоатлетки не змогли здобути на ньому золоті нагороди, але виграли багато нагород іншої гідності.

Основні наші надії були пов'язані із сектором для стрибків у висоту. Проте, переможниця трьох етапів Діамантової ліги цього сезону Ярослава Магучих стала лише п'ятою, зупинившись на позначці 1,89 метра. Юлія Левченко та Ірина Геращенко показали результат 1,93 метра, і вибороли відповідно друге та третє місце.

Марина Бех-Романчук здобула срібло у стрибках у довжину. Друге місце їй дав результат 6,76 метра.

Крім того, Ганна Рижикова стала бронзовою призеркою у забігу на 400 метрів з бар'єрами, подолавши дистанцію зі своїм найкращим результатом у сезоні - 54,33 секунди.