Збірна України поповнила скарбничку ще двома медалями Всесвітніх ігор–2022

Текст: ,  14 липня 2022, 11:24
0
279
Вікторія Онопрієнко стала третьою в змаганнях з художньої гімнастики

Українські спортсмени здобули срібло й бронзу і посідають п'яте місце в медальному заліку змагань.

Збірна України продовжує свій успішний виступ на Всесвітніх іграх–2022 в американському Бірмінгемі, штат Алабама. У шостий день змагань українські спортсмени здобули ще дві нагороди – срібну і бронзову.

Аліна Крисько стала другою в змаганнях з ушу. 17-річна українка була кращою в дисципліні дао шу (9,373), набравши найбільшу кількість балів, і показала третій результат у вправі з гунь шу (9,293). У підсумку вона набрала 18,666 бала і поступилася переможниці Мії Тан зі США – 18,790 (9,303 + 9,487).

А Вікторія Онопрієнко здобула бронзову медаль у змаганнях з художньої гімнастики у вправах зі стрічкою. У фіналі спортсменка набрала 31,750 бала. Чемпіонкою в цьому виді стала представниця Ізраїлю Дар'я Атаманов (32,750).

Так у медальному заліку Всесвітніх ігор–2022 Україна посідає п'яте місце, маючи в активі 26 медалей. Лідирує Німеччина.

Медальний залік Всесвітніх ігор–2022

1. Німеччина – 27 медалей (16 золотих + 2 срібні + 9 бронзових)