Збірна України виборола ще шість медалей на Всесвітніх Іграх

Текст: ,  15 липня 2022, 10:28
0
687
Аліна Мартинюк завоювала бронзу Всесвітніх Ігор

Завдяки успішному виступу у сьомий день змагань наша команда піднялася на четверте місце у медальному заліку турніру.

Україна продовжує успішний виступ на Всесвітніх іграх-2022 в американському Бірмінгемі в штаті Алабама. У сьомий день змагання наші спортсмени здобули відразу шість нагород у двох видах спорту - кікбоксингу та спортивному скелелазінні.

На жаль, у скарбничці не було золота, але завдяки двом срібним та чотирьом бронзовим нагородам "синьо-жовті" змогли піднятися у медальному заліку змагань.

У скелелазі в дисципліні швидкість бронзовим призером Всесвітніх ігор став 20-річний Ярослав Ткач, у сутичці за третє місце показавши свій найкращий результат - 5:56 секунд.

Успішно наші спортсмени виступили у кікбоксингу - одразу п'ятеро українців претендували на медалі і зуміли їх завоювати. Орфан Сананзаде (до 63.5 кг) та Віталій Дубина (до 71 кг) стали срібними призерами Всесвітніх ігор, програвши у "золотих фіналах", а бронзові нагороди здобули Дарина Іванова (до 52 кг), Аліна Мартинюк (до 60 кг) та Роман Щербатюк (понад 91 кг).

Таким чином, в активі України вже 32 медалі - це абсолютний рекорд українців за всю історію Всісвітніх ігор. Попереднє досягнення - 29 нагород.