Україна виборола дві медалі у восьмий день Всесвітніх ігор

iSport.ua,  16 липня 2022, 07:30
0
372
Данило Фільченко взяв срібло у воднолижному спорті

Українська команда повторила свій рекорд щодо кількості виграних золотих нагород на турнірі.

У Бірмінгемі (штат Алабама, США) продовжуються Всесвітні ігри-2022, участь у яких бере збірна України.

У восьмий день змагань українські спортсмени здобули дві медалі у двох видах спорту – одне золото та одне срібло.

Чемпіонками Всесвітніх ігор у спортивній акробатиці стали Вікторія Козловська та Таїсія Марченко (пара). Це вже друге золото для України у цьому виді спорту серед жінок в історії та перше з 1993 року.

Українець Данило Фільченко взяв срібло у воднолижному спорті (дисципліна trick – фігурне катання, трюки на водних лижах). Наш співвітчизник з найкращим результатом подолав кваліфікацію, але у фіналі поступився американському спортсмену.

Варто зазначити, що Фільченко навчався в університеті в США, але від початку повномасштабної війни в Україні перебував у Дніпрі, де займався волонтерством.

Україна мала ще дві надії на медалі у джиу-джитсу, але наші спортсмени програли у бронзових фіналах.

Загалом в активі України наразі 34 нагороди, серед яких 10 – золоті. Таким чином, наша команда повторила абсолютний рекорд за кількістю завойованих перших місць на Всесвітніх іграх. Раніше Україна виграла 10 золотих нагород у 2017 році.

У медальному заліку українська команда йде на п'ятому місці. Лідирує збірна Німеччини, в активі якої вже 21 золото.

Медальний залік Світових ігор-2022

Німеччина – 39 медалей (21 золото + 4 срібла + 14 бронз)