iSport.ua,  20 липня 2022, 07:22
0
1519

Скарбничка збірної України поповнилася ще однією медаллю.

У Юджині (штат Орегон, США) триває чемпіонат світу з легкої атлетики-2022, у якому бере участь збірна України.

У рамках чергового дня змагання скарбничка нашої команди поповнилася ще однією медаллю - Ярослава Магучих завоювала срібло зі стрибків у висоту.

Кваліфікацію вдалося подолати двом українкам окрім Магучих у фінал пройшла Ірина Геращенко, а ось Юлія Левченко не зуміла пройти кваліфікацію.

Ярослава впевнено розпочала виступ у фіналі, подолавши планки 1.89 м, 1.93 м та 1.96 м, Геращенко знадобилася одна друга спроба. Потім обидві українки з першої спроби підкорили висоту 1,98 м.

Ярослава Магучих / Джерело: Getty Images

Висоту 2.00 м взяли усі чотири спортсменки, які продовжували боротьбу за медаль. Після цього стрибуни перейшли до висоти 2.02 м, яка і визначила переможницю та призерів турніру.

Елінор Паттерсон із Австралії взяла цю планку з першої спроби, Магучих - з другої, а Геращенко та італійка Олена Валортигара не змогли її підкорити. Потім Паттерсон та Магучих спробували стрибнути 2.04 м, але не зуміли її взяти.

Таким чином, представниця Австралії, яка висоту 2.02 м взяла з першої спроби, обійшла Магучих та стала чемпіонкою світу, а українка здобула срібло. Геращенко ж зупинилася за крок від п'єдесталу, пропустивши вперед італійську легкоатлетку.

Медалістки ЧС-2022 / Джерело: Getty Images

Наразі в активі збірної України вже друга медаль на нинішньому чемпіонаті світу-2022.

Зазначимо, що Геращенко встановила особистий рекорд - вона вперше стрибнула 2:00.

Нагадаємо, першу медаль збірна України також виборола у стрибках у висоту - Андрій Проценко взяв бронзу.