RU
 

Мультиспортивний Євро-2022: розклад змагань українських спортсменів на 18 серпня

iSport.ua,  18 серпня 2022, 09:24
0
149
Мультиспортивний Євро-2022: розклад змагань українських спортсменів на 18 серпня

Дізнайся разом з ISPORT, де сьогодні виступатимуть українці на чемпіонаті в Мюнхені.

У четвер, 11 серпня, у Мюнхені (Німеччина) стартував Мультинаціональний чемпіонат Європи-2022. Участь бере участь і збірна України.

Змагання пройдуть у категоріях: легка атлетика, велоспорт, скелелазіння, пляжний волейбол, гімнастика, настільний теніс, веслування на байдарках та каное, академічне веслування та тріатлон.

У четвер, 18 серпня, відбудуться наступні змагання, участь у яких візьмуть українські спортсмени.

Розклад виступів українців на Мультиспортивному Євро-2022

  • 10:00. Веслування на байдарках і каное: Діана Рибак (байдарка-одиначка, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 10:00. Легка атлетика: Ганна Гацько (метання списа, кваліфікація)
  • 10:20. Легка атлетика: Наталія Стребкова (3000 м/п, кваліфікація)
  • 10:21. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одинак, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 10:25. Легка атлетика: Юлія Лобан (семиборство, стрибки у довжину)
  • 10:42. Веслування на байдарках і каное: Олександр Сиром'ятников (байдарка-одиначка, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 10:54. Парагребля на байдарках і каное. Володимир Вельгун, Микола Синюк (байдарка-одинак, 200 метрів, кваліфікація)
  • 11:00 - 12:30. Пляжний волейбол: Інна Махно / Ірина Махно (1/16 фіналу)
  • 11.00. Настільний теніс: Тетяна Біленко (одиночниці, 1/16 фіналу)
  • 11:45. Легка атлетика: Наталія Кроль (800 метрів, кваліфікація)
  • 11:50. Настільний теніс: Ганна Гапонова (одиночниці, 1/16 фіналу)
  • 11:51. Веслування на байдарках та каное: Наталія Докієнко, Діана Танько (байдарка-двійка, 1000 метрів, кваліфікація)
  • 11:59. Легка атлетика: Ольга Ляхова (800 метрів, кваліфікація)
  • 12:36/13:48. Легка атлетика: Юлія Лобан (семиборство, метання списа)
  • 12:55. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одинак, 500 метрів, кваліфікація)
  • 13:03. Легка атлетика: Вікторія Ткачук (біг на 400 м/б, півфінал)
  • 13:05. Веслування на байдарка та каное: Олена Скворцова (байдарка-одиначка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 13:11. Легка атлетика: Ганна Рижикова (біг на 400 м/б, півфінал)
  • 15:45. Веслування на байдарках та каное: Андрій Рибачок, Віталій Вергелес (каное-двійка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 16:05. Веслування на байдарках та каное: Анастасія Горлова, Людмила Куклиновська (байдарка-двійка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 16:20. Веслування на байдарках та каное: Олег Кухарик, Ігор Трунов (байдарка-двійка, 500 метрів, кваліфікація)
  • 16:50. Парагребля на байдарках та каное: Владислав Єпіфанов (каное-одинак, 200 метрів)
  • 17:35. Настільний теніс: Маргарита Пісоцька (одиночниці, 1/16 фіналу)
  • 18:07. Спортивна гімнастика: Пантелей Колодій, Микита Мельников, Петро Пахнюк, Ілля Ковтун, Ігор Радивилов (особисте багатоборство, фінал)
  • 19:00–22:00. Пляжний волейбол (жінки, 1/8 фіналу)
  • 21:05. Легка атлетика: Андрій Проценко, Олег Дорощук (стрибки у висоту, фінал)
  • 21:10. Легка атлетика: Михайло Кохан (метання молота, фінал)
  • 21:58. Легка атлетика: Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину, фінал)
  • 22:55. Легка атлетика: Юлія Лобан (семиборство, 800 метрів, фінал)

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі