iSport.ua,  19 серпня 2022, 23:15
0
144
Ткачук та Рижикова завоювали срібло та бронзу ЧЄ у бігу на 400 м з бар єрам

Українські легкоатлетки посіли два місця на п'єдесталі на Мультиспортивному Євро-2022.

Українські легкоатлетки Вікторія Ткачук та Ганна Рижикова стали призерками Мультиспортивного чемпіонату Європи-2022, що проходить у німецькому Мюнхені.

За підсумками фінального забігу на 400 метрів із бар'єрами українські спортсменки посіли два місця на подіумі, завоювавши срібло та бронзу.

Ткачук подолала дистанцію за 54,30 сек і стала другою, а Рижикова з результатом 54,30 сек – третьою.

Золоту медаль із рекордом чемпіонатів Європи (52,67 сек) виграла Фемке Болл із Нідерландів.

Мультиспортивний Євро-2022

Легка атлетика

Біг 400 м з бар'єрами, жінки

1. Фемке Болл (Нідерланди) – 52,67 секунд

2. Вікторія Ткачук (Україна) – 54,30

3. Ганна Рижикова (Україна) – 54,86

Раніше повідомлялося, що українка Людмила Лузан стала віце-чемпіонкою Європи у веслуванні на каное-одинаку.