Текст: ,  6 вересня 2022, 10:30
0
862
Крастіньш впевнений у своїй команді

Угіс Крастіньш розповів, за рахунок чого вдалося перемогти збірну Нідерландів та вийти до чвертьфіналу ЧС.

Збірна України добре підготувалася до матчу з командою Нідерландів, тому й змогла здобути впевнену перемогу. Про це після поєдинку 1/8 фіналу ЧС-2022 з волейболу розповів наставник "синьо-жовтих" Угіс Крастіньш.

Крім того, наставник переконаний, що його підопічним вистачить сил на чвертьфінальний поєдинок проти команди Словенії.

"Чи спрацював план з нейтралізації Німіра Абдель-Азіза? Так. Наш план був його втримати. Ми його, звичайно, дуже серйозно вивчали. Звичайно, могли зіграти проти нього і краще, але якщо дивитися на цифри, то, як я й казав, якщо буде 46% в атаці, то виграємо 42%, тому можна сказати, що план спрацював.

Це неймовірно. Дуже радий за команду, хлопців. Коли були моменти, що виграємо, навіть мені доводилося зупиняти себе і говорити: "Не поспішай, грай кожен м'яч, і там подивимося". Не треба було думати заздалегідь за перемогу, це дуже небезпечно, бо хлопці, незважаючи на таке емоційне тло, витримали від першого м'яча до останнього.

Звісно, ​​ми над цим працюємо. Сподіваюся, що всі нерви залишилися під час ранкового тренування, де в нас нічого не виходило. Але краще бути нервовим під час ранкового тренування, ніж під час вечірньої гри. Все нормально, але ми над цим працюємо. Було ще два збори, під час яких намагалися внести ще якісь корективи.

Це було дуже добре. Але скажімо так: ми були готові грати й учора. Однак той факт, що нам удалося відійти від групового етапу - це нам допомогло. У груповому етапі всі ігри були рівними та нервовими. Тому це добре, щоб ми мали час відновитися.

Відпочинок перед Словенією? Звісно сил вистачить, куди ще відпочивати? Потрібно не відпочивати, а підтримувати кондиції. Вони зараз прийдуть додому, у крижані ванни, все, що потрібно для відновлювального процесу. Завтра тренуватися, а післязавтра вже гратиме", - сказав Крастіньш.

Нагадаємо, збірна України перемогла Нідерланди і вперше у своїй історії вийшла до чвертьфіналу світової першості з волейболу. Тут підопічні Угіса Крастіньша зустрінуться з господарями турніру - національною командою Словенії. Зустріч відбудеться 7 вересня. Початок поєдинку о 22:00 за київським часом.