Італія відібрала у Польщі титул чемпіонів світу з волейболу

Текст: ,  12 вересня 2022, 10:28
0
929
Італійці повернули собі титул чемпіонів світу

Збірна Польщі поступилася супернику почесним званням, яким володіла довгих 12 років.

Італія змогла відібрати у Польщі звання чемпіонів світу з волейболу. Причому це відбулося в рідній для поляків Катовиці, де тривала світова першість.

Зазначимо, що вирішальний матч краще розпочали господарі, які виграли першу партію з рахунком 25:22. Однак після цього "скуадра адзурра" взяла поєдинок під свій повний контроль і виграла наступні три сети, не давши полякам жодного шансу.

Таким чином збірна Польща вперше з 2010 року програла фінал волейбольного чемпіонату світу.

При цьому сама Італія здобула першу перемогу на чемпіонаті світу з волейболу за останні 24 роки і стала найтитулованішою чоловічою збірною у цьому виді спорту.

Чемпіонат світу. Фінал. Польща

Польща - Італія - ​​1:3 (25:22, 21:25, 18:25, 20:25.

Бронзові нагороди дісталися збірній Бразилії, яка обіграла Словенію - 3:1.

Нагадаємо, чоловіча збірна України з волейболу показала на цій першості найкращий результат у своїй історії. "Синьо-жовті" дійшли до чвертьфіналу, де поступилися Словенії.