Україна здобула ще одну медаль на чемпіонаті світу з боротьби

Текст: ,  13 вересня 2022, 09:57
0
577
Фільчаков завоював бронзу на чемпіонаті світу з боротьби

Ярослав Фільчаков приніс нашій збірній другу нагороду світової першості, яка триває у Сербії.

Збірна України здобула другу нагороду на чемпіонаті світу з боротьби, що триває у Белграді. Ярослав Фільчаков став бронзовим призером змагань у греко-римському стилі.

Наш спортсмен вдало розпочав турнір. У попередньому раунді вагової категорії до 82 кг він по черзі здолав Дениса Хорвата зі Словаччини (9:0), Синха Харприта з Індії (3:1) та Пеймана Солтанморада Поштама з Ірану (5:2).

Однак у півфіналі українець поступився майбутньому чемпіону світу Бурхану Акбудаку з Туреччини (1:5). Проте без медалі Фільчаков не залишився, оскільки у сутичці за бронзу виграв у грузина Гелі Болквадзе (3:1).

Зазначимо, медаль чемпіонату світу стала для Фільчакова першою у кар'єрі. Також нагадаємо, що раніше першу для нашої збірної медаль світової першості з боротьби завоював Андрій Кулик.