Україна здобула ще дві медалі на чемпіонаті світу з боротьби

Текст: ,  14 вересня 2022, 10:55
0
267
Хоменець принесла Україні перше срібло чемпіонату світу з боротьби

Національна команда продовжує поповнювати свою скарбничку на змаганнях у Белграді.

Збірна України продовжує завойовувати медалі на чемпіонаті світу з боротьби, що проходить у Сербії. Напередодні скарбничка "синьо-жовтої" команди поповнилася ще двома медалями.

Срібло принесла віце-чемпіонка Європи-2022 Олександра Хоменець. Українка впевнено розпочала змагання та на шляху до фіналу змагань у ваговій категорії до 55 кг здобула три перемоги.

У поєдинку за золото Хоменець зустрілася з олімпійською чемпіонкою Токіо Маю Мукаїда. На жаль, рівної сутички не вийшло. Наша спортсменка травмувалася, і незважаючи на те, що вирішила продовжувати боротися, конкуренції іменитій суперниці вже створити не змогла, програвши 0:10.

А слідом чергову бронзову нагороду для збірної України виборола Ілона Прокоспівюк, яка виступає у ваговій категорії до 62 кг. У 1/4 фіналу наша спортсменка поступилася майбутній фіналістці Нонокі Озакі. У змаганнях за бронзу Ілона перемогла угорку, а у вирішальній сутичці здолала представницю Киргизстану Айсулуу Тинибекову – 8:7.

Нагадаємо, раніше бронзову нагороду ЧС-2022 з боротьби збірної України приніс Ярослав Фільчаков.