Україна здобула першу медаль на ЧС з важкої атлетики

0
27
Конотоп виборола бронзу ЧС

Каміла Конотоп продемонструвала третій результат у змаганнях та здобула бронзу.

У Боготі (Колумбія) триває чемпіонат світу з важкої атлетики. Участь у змаганні також беруть українські спортсмени.

Каміла Конотоп зуміла завоювати бронзову медаль, принісши Україні першу медаль на цій світовій першості.

Наша спортсменка виборола "малу" бронзу у ривку, показавши результат - 102 кг. У поштовху Конотоп посіла шосте місце з результатом 121 кг.

У підсумку українка посіла шосте місце за сумою двоборства із результатом 223 кг.

Переможницею змагання стала колумбійка Енні Альварес із результатом 234 кг.

Раніше повідомлялося, що українка стала чемпіонкою з настільного тенісу серед паралімпійців.