Сімон виграла гонку переслідування на чемпіонаті світу, Джима потрапила до ТОП-15

iSport.ua,  12 лютого 2023, 15:06
0
975

У Німеччині розіграли чергові медалі у біатлоні.

В Оберхофі (Німеччина) триває чемпіонат світу з біатлону. У рамках дня змагання відбулися жіночі гонки переслідування.

Переможницею старту стала представниця Франції Жюлья Сімон, яка за чотири стрільби допустила один промах.

Друге місце посіла німкеня Деніз Херрман-Вік, яка стартувала першою після перемоги у спринті. Підсумкове відставання від першого місця становило 27 секунд.

Трійку найкращих замкнула норвежка Марті Олсбю Ройселанд. За чотири стрільби вона пропустила три промахи, що вплинуло на відставання у 37 секунд.

Україну в цій дисципліні представляли Юлія Джима, Олена Білосюк та Анастасія Меркушина. Найкращою біатлоністкою з України стала Юлія Джима стала 14-ою. Білосюк та Меркушина стали 48-ою та 49-ою.