Йоханнес Бе без інтриги став чемпіоном світу у гонці переслідування, Підручний - у топ-10

iSport.ua,  12 лютого 2023, 17:10
0
1327

Норвезький домінатор не залишив шансів суперникам на дистанції.

У неділю, 12 лютого, у німецькому Оберхофі в рамках чемпіонату світу-2023 з біатлону відбулися чоловічі перегони на 12,5 кілометрів.

Переможцем чергового старту на світовій першості став беззаперечний лідер цього біатлонного сезону Йоханнес Тінгнес Бе. Норвезький спортсмен, який стартував першим, не залишив шансів суперникам, пройшов дистанцію без жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах та завдяки відриву навіть дозволив собі пограти на публіку перед фінішем.

Найкращий результат серед українських біатлоністів продемонстрував Дмитро Підручний, який із двома незакритими мішенями фінішував восьмим.