Чоловіча збірна України провалилася в естафеті на чемпіонаті світу, Франція виграла гонку

iSport.ua,  18 лютого 2023, 14:10
0
1137

Медалістами біатлонного заїзду стали найкращі команди на даний момент.

У суботу, 18 лютого, у рамках чемпіонату світу з біатлону в Оберхофі (Німеччина) відбулася чоловіча естафета.

Переможцем гонки стала збірна Франції, яка у складі: Антонін Гігонна, Фаб'єн Клод, Емільєн Жаклен, Кентен Фійон-Майє, показали найкращий результат – 1.21.48.8. Біатлоністи за вісім вогневих рубежів допустили лише одну помилку, скориставшись дев'ять разів додатковими патронами.

Друге місце в естафеті посіли Ветле Шостад Крістіансен, Тар'єй Бо, Стурла Хольм Лагрейд, Йоханнес Бо з Норвегії. Норвежці допустили два промахи та 14 разів користувалися додатковими патронами.

Трійку найкращих замкнули шведи – Пеппе Фемлінг, Мартін Понсилуома, Еспер Нелін, Себастьян Самуельссон. Біатлоністи програли лідеру – 1.39.9. На рахунку шведів один промах та 13 додаткових патронів.

Збірну України у перегонах представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко. Українські біатлоністи посіли підсумкове 13 місце, програвши лідеру майже шість хвилин.

Зазначимо, що головним антигероєм заїзду став капітан української команди Дмитро Підручний, який на одному вогневому рубежі допустив чотири промахи. Усього ж на рахунку українців шість промахів та 15 додаткових патронів.

13. Україна (6+15) +5:51,1

Нагадаємо, сьогодні також відбудеться жіноча естафета, яка розпочнеться о 16:30 за Києвом.