Магучих взяла золото чемпіонату Європи, Табашник - бронзова призерка

iSport.ua,  5 березня 2023, 10:36
0
1594

Дві українські легкоатлетки піднялися на п'єдестал європейської першості.

Українка Ярослава Магучих здобула золоту медаль у стрибках у висоту на чемпіонаті Європи-2023 з легкої атлетики у приміщенні, що відбувається у Стамбулі.

Українки у повному складі пройшли кваліфікацію та стали трьома із восьми учасниць фіналу. На вирішальному етапі змагань Україну представляли Ярослава Магучих, Юлія Левченко та Катерина Табашник.

У фіналі Магучих успішно захистила звання чинної чемпіонки Європи у приміщенні. Українська легкоатлетка з першої спроби взяла висоту 1,98 м, чого було достатньо для завоювання золотої медалі. Представниці Нідерландів Бріт Верманн ця планка не підкорилася, і вона з результатом 1.96 м стала другою.

Табашник із першої спроби стрибнула на 1.94 м, що дозволило їй взяти бронзову нагороду. Левченко ж ця висота підкорилася лише з третьої спроби.