Україна виграла перше золото Кубка світу з артистичного плавання

Текст: ,  17 березня 2023, 10:04
0
472
Марта Федіна здобула чергову медаль для збірної України

Українська спортсменка Марта Федіна здобула перемогу на першому в історії етапі Кубка світу.

Марта Федіна назавжди внесла своє ім'я до історії артистичного плавання. Українська спортсменка стала переможницею першого в історії етапу Кубка світу з цього виду спорту.

Відбулося це у канадському Маркемі, де відбувається турнір. Як повідомляє НОК України, Федіна виступила в одиночній програмі з номером під композицію "Чарівна скрипка" та набрала 245,2917 бала, що дозволило їй посісти перше місце та виграти історичну золоту медаль.

Зазначимо, що за перші в історії медалі у рамках Кубка світу змагалися 10 спортсменок. Українка виступала за номером 7.

До трійки найкращих у цій дисципліні увійшли японка Юкіко Інуї та канадка Одрі Ламот.

Нагадаємо, що 21-річна Марта Федіна є лідером збірної України з артистичного плавання. Разом із командою вона виборола дві бронзи Олімпіади-2020 у Токіо, а також багаторазово вигравала медалі чемпіонатів світу та Європи.