Йоханнес Бе виграв гонку переслідування, Прима - найкращий з українців

iSport.ua,  18 березня 2023, 14:25
0
2321

Легендарний норвежець оформив золотий дубль за підтримки своїх фанів.

У суботу, 18 березня, в рамках етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені відбулися перегони у чоловіків.

Переможцем гонки став представник Норвегії Йоханнес Бе, який за чотири стрільби допустив один промах. Норвежцю вдалося оформити золотий дубль, показавши результат – 32.34.0

Друге місце посів француз Кантен Фійон Майє, який на старті був сьомим. Йому вдалося пройти всі стрільби чисто, що дозволило йому виграти срібло.

Трійку найкращих замкнув норвежець Стурла Легрейд, який стартував п'ятим. Біатлоніст довго йшов другим, але на останньому рубежі допустив промах, який коштував йому другу позицію. У результаті він приїхав до фінішу третім, відставши від лідера майже на 50 секунд.

Щодо українських спортсменів, то найкращий результат показав Артем Прима. Біатлоніст приїхав до фінішу на 37-му місці з відставанням майже у чотири хвилини.

Антон Дудченко жодного разу не схибив, що дозволило йому піднятися майже на два десятки місць вище. Богдан Цимбал стартував 44-м, але припустився п'яти промахів, що вплинуло на його погіршений результат.