Українець Марусяк завершив сезон із трьома національними рекордами у стрибках з трампліну

iSport.ua,  1 квітня 2023, 15:40
0
694

Український спортсмен став 18-м на етапі у словенській Планиці із польотом на 213,5 м.

Українець Євген Марусяк побив кілька рекордів на передостанньому етапі Кубка світу у словенській Планиці зі стрибків із трампліну.

Український спортсмен продемонстрував результат 213,5 метра, покращивши свій же нещодавній національний рекорд, який він встановив у кваліфікації – 211 метрів.

Це дозволило Марусяку зайняти 18-е місце, що також є найкращим в історії України результатом на Кубку світу. Попередній рекорд належав Віталію Шумбарцю, який став 21-м у 2010 році у японському Саппоро.

Стрибки з трампліну. Кубок світу. Планиця (Словенія)

Штефан Крафт (Австрія) – 240,5 очок (239,5 м)

Анже Ланішек (Словенія) – 234,7 (236,0 м)

Петро Жила (Польща) – 233,3 (234 м)

..

18. Євген Марусяк (Україна) – 199,1 (213,5 м)

Для українського спортсмена цей старт став останнім цього сезону, оскільки в заключних особистих змаганнях виступлять 30 найкращих у загальному заліку Кубка світу.

Марусяк завершив сезон на 54-му місці у загальному заліку Кубка світу, що також стало найкращим результатом в історії України.