0
656
Тимур Бриков

Український боєць у фіналі зазнав поразки від грузинського суперника.

У неділю, 2 липня, на завершальний день Європейських ігор-2023 відбулися фінальні поєдинки у кікбоксингу.

Український боєць Тимур Бриков, який гарантував собі медаль, став срібним призером, зазнавши невдачі у вирішальній сутичці.

У фінальному поєдинку у фул-контакті у ваговій категорії до 75 кг українець з рахунком 0:3 поступився грузинському спортсмену Луке Шонії.

Нагадаємо, що ще один представник України у кікбоксингу Артем Мельник напередодні поступився у півфіналі у ваговій категорії до 86 кг, ставши бронзовим призером змагань.