Підручний фінішував у топ-10 пасьюту на чемпіонаті Європи, норвежець Фрей став переможцем

iSport.ua,  27 січня 2024, 12:42
0
568
Дмитро Підручний / Getty Images

Решта українців завершила гонку за межами першої 20-ки.

У суботу, 27 січня, на чемпіонаті Європи-2024 з біатлону у словацькому Брізно-Осрблі відбулися чоловічі перегони переслідування.

Золото у пасьюті завоював норвежець Ісак Фрей, випередивши на дистанції румуна Дмитра Шамаєва та француза Антонена Гігонна.

Найвищий результат серед українських біатлоністів продемонстрував Дмитро Підручний, завершивши перегони у першій десятці. Він на 13 позицій покращив свій показник порівняно зі спринтом та з двома промахами на вогневих рубежах став сьомим.

Антон Дудченко, Тарас Лесюк та Артем Тищенко фінішували за межами 20-ки, а Віталій Мандзін та Артем Пріма не вийшли на старт.