Супербоул-24: Канзас-Сіті у дивовижному матчі з овертаймом захистили титул

0
1229
Супербоул-2024

Завершився головний матч сезону в американському футболі.

У Лас-Вегасі відбувся фінальний поєдинок Національної футбольної Ліги - Супербоул LVIII, у якому зустрічалися Сан-Франциско та Канзас Сіті.

Перша половина матчу запам'яталася чудовою роботою у захисті від обох команд. У першій чверті команди взагалі не набирали очок, а на старті другої гравці Канзас-Сіті Чіфс взагалі втратили м'яч перед заліковою зоною (подібне сталося лише вдруге за останні 38 Супербоулів).

Крім того, другу 15-хвилинку Сан-Франциско почали з точного філдголу, а тачдауну вболівальникам довелося чекати майже до перерви. 49ерс провели чудовий розіграш із двома передачами - пас на тачдаун віддавав не квотербек, а ресівер.

Як не намагався зірковий Патрік Магомс здійснити пас у залікову зону в останні дві хвилини половини, оборона не дозволила цього зробити - довелося задовольнятися своїм точним філдголом. 10:3 за перші півгодини.

Джерело: Getty Images

Після виступу американського співака Usher у рамках Haltime Show Магомс майже відразу після повернення здійснив жахливу передачу, яка завершилася перехопленням. Але оборона Чіфса підстрахувала свого квотербека і за третю чверть не дала заробити супернику жодного бала.

Самі Канзас-Сіті натомість спочатку реалізували ще один філдгол, а потім Патрік нарешті зміг віддати передачу на тачдаун, і його команда вперше у матчі вийшла вперед.

На старті останньої чверті після "сухої" гравці Сан-Франциско зробили свій другий тачдаун, але не змогли при цьому реалізувати екстра-поїнт. Саме це дозволило Чіфсу зрівняти рахунок завдяки реалізованому філдголу за шість хвилин до кінця основного часу.

49ерс намагалися тягнути час до останнього з прицілом на хоча б точний філдгол у кінці гри, щоб не дати супернику часу на відповідь. І все ж таки Канзас змусив їх пробивати за дві хвилини до кінця, і кікер Джейк Муді виконав точний удар з 50 ярдів.

Менше ніж за дві хвилини Магомс зміг дійти до позначки 11 ярдів, на які залишилося 9 секунд, але зробити тачдаун не вдалося, і через це був виконаний філдгол, який зрівняв рахунок і перевів матч до овертайму.

У середині овертайму 49ерс реалізували черговий філдгол і вийшли вперед, що означало - якщо Канзас не набирає очків у наступному володінні, то програє Супербоул.

Але в Чіфсі є Патрік Магомс, який зміг затягнути свою команду в "очкову зону" та за 5 секунд до кінця овертайму виконати точний пас у тачдаун!

Канзас-Сіті Чіфс - Сан-Франциско 49ерс 25:22 ОТ (0:0, 3:10, 10:0, 6:9, 6:3)

Для команди головного тренера Енді Ріда це третя перемога у Супербоулі за останні п'ять років та четверта в історії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp