29 листопада 2010, 07:45
0
10
Федерер впорався з Надалем

Друга ракетка світу швейцарський тенісист Роджер Федерер став 5-разовим чемпіоном підсумкового турніру, який від минулого сезону проводиться в Лондоні.

У неділю у фінальному матчі Barclays ATP World Tour Finals-2010 29-річний швейцарець з'ясовував стосунки зі своїм непримиренним суперником в Турі, лідером чоловічого рейтингу 24-річним іспанцем Рафаелем Надалем.

Федерер узяв гору у боротьбі в трьох партіях з рахунком 6:3, 3:6, 6:1. Поєдинок тривав 1 годину 37 хвилин. Нинішній успіх дозволив Роджеру не тільки взяти у Надаля реванш за поразку у фіналі мадридського Мастерс-2010 - 4:6, 6:7 (5), але і трохи скоротити відставання в протистоянні з суперником до 8-14.

Розв'язка в матчі наступила в 4-му геймі вирішального сету, коли, поступаючись 15-40, Роджер зміг виграти чотири м'ячі поспіль і взяти подачу іспанця - 3:1, чим вкрай засмутив Рафу, який не зміг утримати свою подачу і в 6-м геймі - 1:5. Взявши впевнено свою подачу в 7-му геймі, Федерер поставив у цьому поєдинку крапку.

Цей титул став для 16-разового тріумфатора турнірів Великого Шолома 66-м в його професійній кар'єрі, 5-м у нинішньому сезоні і 5-м, здобутим на підсумковому турнірі. До цього швейцарець перемагав на чемпіонаті у 2003-2004, 2006-2007 рр..

За свою перемогу на Barclays ATP World Tour Finals-2010 Роджер Федерер, як тенісист, що не зазнав жодної поразки, заробив $ 1,630,000 призових, а також поповнив свій очковий багаж у рейтингу АТР 1500 балами. Рафаель Надаль як фіналіст отримає чек на суму $ 740,000, а також 1000 очок в залік чоловічого табеля про ранги.

За матеріалами: Gotennis.ru