Джокович не впустив Федерера у фінал Australian Open

27 січня 2011, 14:08
0
7
Джокович зіграє у фіналі

У четвер, 25 січня, відбувся перший півфінальний матч Відкритого Чемпіонату Австралії, в якому зустрічалися швейцарець Роджер Федерер і серб Новак Джокович.

Перемога в матчі дісталася сербському тенісистові, який в трьох сетах переграв свого суперника з рахунком 7:6, 6:5, 6:4.

Уже в першому геймі на подачі Джоковича зав'язалася неабияка боротьба: спочатку серб вів - 30:0, потім, зробивши дві подвійні помилки поспіль, мав менше, і все-таки з першого геймбола Джокович утримав подачу - 1:0. За рахунку 2:3 Роджер витягнув гейм з 0:30, знову відновивши паритет - 3:3. У дев'ятому геймі з'ясування стосунків перейшло в тай-брейк, де Джокович за рахунку 1:1 зробив міні-брейк. За рахунку 4:2 серб зробив ще один міні-брейк, зміцнивши перевагу. З другого сетболу і першого на подачі швейцарця, Джокович поставив у сеті переможну крапку.

На початку другого сету Джокович скористався першою ж можливістю і з першого ж брейк-пойнту в поєдинку взяв подачу Федерера - 2:1. Швейцарець з другої спроби повернув собі втрачену подачу вже в наступному геймі - 2:2. Федерер не став зупинятися на досягнутому, повівши на подачі суперника в шостому геймі 40:0. Один брейк-пойнт Джокович відіграв, але з другої спроби Федерер зробив другий поспіль брейк - 4:2. У сьомому геймі швейцарець, відігравши два брейк-пойнти, врятував подачу, збільшивши перевагу до 5:2. Але Федерер не витримав в дев'ятому геймі, коли не зміг подати на партію - 5:4. Джокович скористався цим, взяв ще три гейми, а разом з ними і другий сет - 7:5.

На початку третього сету Федерер мав чудову можливість зробити брейк. У першому ж геймі на подачі Джоковича у Федерера було три брейк-пойнти, але серб всі відіграв. У третьому геймі свої перші шанси зробити брейк отримав уже Джокович, швейцарець відігрався з рахунку - 15:40. Проте потім Федерер зірвав удар зліва і подарував Джоковичу третій брейковий м'яч, яким серб і скористався - 2:1. У восьмому геймі за рахунку - 4:3 на користь Джоковича у швейцарця було два брейк-пойнти. Перший серб відіграв ейсом, але на другому Федерер завдав віннерс - 4:4. У дев'ятому геймі Джокович отримав потрійний брейк-пойнт, Федерер два зміг відіграти, але на третьому допустив помилку, відправивши м'яч у сітку, і за рахунку 5:4 Джокович вийшов подавати на матч. Федерер відіграв у вирішальному геймі два матчболи, але Джокович все ж дотиснув суперника.

Нагадаємо, що в другому півфінальному матчі путівку до фіналу розіграють іспанець Давид Ферер, який у попередньому раунді обіграв першу ракетку світу Рафаеля Надаля, і британець Енді Мюррей, що зупинив у чвертьфіналі українця Олександра Долгополова.

За матеріалами: Gotennis.ru