28 січня 2011, 15:06
0
13
Мюррей зіграє у фіналі

У п'ятницю, 28 січня, відбувся другий півфінальний матч Відкритого Чемпіонату Австралії, в якому британець Енді Мюррей зустрічався з іспанцем Давидом Феррером.

Перемогу в чотирьох сетах з рахунком 4:6, 7:6 (0), 6:1, 7:6 (2) здобув британський тенісист, який тепер у фіналі Australian Open поміряється силами з сербом Новаком Джоковичем.

У першому сеті до шостого гейму йшла рівна боротьба, кожен із суперників впевнено брав свої подачі. Проте в сьомому, вирішальному, геймі Мюррей взяв подачу Феррера, повівши - 4:3. Проте іспанець тут же зрівняв рахунок - 4:4. У дев'ятому геймі Феррер відіграв подвійний брейк-пойнт, а в десятому геймі з першого ж сетболу поставив в партії переможну крапку.

Другий сет розпочався обмінами брейками. У шостому геймі Мюррей відіграв три брейк-пойнти, два з них підряд за рахунку 15:40, і утримав подачу - 3:3. За рахунку 4:5 Мюррей відіграв сетбол, а в 11-му геймі сам зробив брейк, проте на партію подати не зміг, Феррер зробив рахунок по шести, перевівши з'ясування стосунків у тай-брейк. Однак у 13-му геймі Феррер начисто програв тай-брейк: лише за рахунку 0:6 іспанець помітно активізувався, але було вже пізно.

На самому початку третього сету Феррер мав чудові шанси взяти подачу Мюррея, але британець двома ейсами відіграв обидва брейк-пойнти, не дозволивши іспанцеві повести в рахунку. А вже в наступному геймі Мюррей здобув одразу три брейк-пойнти, один з яких реалізував - 3:1. Ще один брейк у шостому геймі і за рахунку 5:1 на свою користь Мюррей вийшов подавати на сет. Феррер за рахунку 40:15 відіграв два сетболи і мав потім п'ять брейк-пойнтів, але Мюррей в підсумку, багато в чому за рахунок подачі, все ж таки завершив партію на свою користь.

Вже в першому геймі четвертого сету Мюррей під нуль взяв подачу Феррера, вигравши шостий гейм поспіль. У третьому геймі британець міг зробити ще один брейк, але цього разу Ферреру вдалося відігратися і скоротити відставання в рахунку - 1:2. А в четвертому геймі іспанець зробив зворотний брейк, у свою чергу, під нуль узявши подачу Мюррея. Надалі Феррер повністю вирівняв гру і обидва тенісисти тримали свою подачу. У підсумку справа дійшла до другого в цьому матчі тай-брейку. У вкороченій партії Мюррей знову виявився сильнішим і оформив собі путівку у фінал змагань.

Нагадаємо, що у фінальному матчі Енді Мюррей зустрінеться з Новаком Джоковичем, який переграв другу ракетку світу швейцарця Роджера Федерера - 7:6 (3), 7:5, 6:4.

За матеріалами: Gotennis.ru