29 січня 2011, 13:25
0
7
Клійстерс знову на вершині!

Бельгійка Кім Клійстерс стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії 2011 року.

У фіналі 27-річна спортсменка здолала китаянку Лі На (9 номер посіву) з рахунком 3:6, 6:3, 6:3. Тривалість матчу склала 2 години 4 хвилини. Кім змогла зробити 7 брейків і 6 разів упустила свою подачу, зробила 22 віннерсів і допустила 26 невимушених помилок при 24 активно виграних м'ячах і 40 неточності у суперниці.

У вирішальному третьому сеті Клійстерс вдало подавала першим м'ячем і відразу захопила ініціативу - 2:0. Китаянка зуміла зробити брейк в третьому геймі, але зупинити розігралася бельгійку їй було вкрай складно і перевага Клійстерс в 2 гейми зберігалася до рахунку 4:2. У ключовому 7-му геймі Кім знову впевнено веде і швидко перемагає - 5:2, а незабаром доводить всю гру до перемоги.

Клійстерс перший раз в кар'єрі була першою у Мельбурні, а ця перемога стала для бельгійки вже четвертим тріумфом на турнірах серії Grand Slam.

Таким чином, Кім отримає 2 000 очок в залік рейтингу WTA і $ 2 200 тисяч призових, На Лі - 1 400 очок і $ 1 100 тисяч, відповідно.

У чоловічому фіналі зійдуться серб Новак Джоковіч і британець Енді Мюррей.

За матеріалами: gotennis.ru