30 січня 2011, 14:00
0
5
Джокович - двічі тріумфатор Відкритої першості Австралії

На центральному корті Мельбурн-Парку - Род Лейвер Арені - щойно завершився фінальний матч у чоловічому одиночному розряді Australian Open-2011, в якому відносини з'ясовували п'ята і третя ракетки світу, відповідно, британець Енді Мюррей і серб Новак Джо

Чемпіон AO-2008 23-річний Новак завоював свій другий титул на турнірах Великого шолома, обігравши свого ровесника Мюррея з рахунком 6:4, 6:2, 6:3 за 2 години 37 хвилин.

Ключем до перемоги Ноле стала відмінна гра серба на своїй першій подачі (70% виграних очок) і вражаючий прийом (53% виграшів), який допоміг Джоковічу зробити 7 брейків проти лише 3-х у суперника.

Цей тріумф дозволив Новаку забути про три останні поразки від Енді і впевнено вийти вперед по особистих зустрічах - 5-3.

Мюррей несподівано вдало розпочав третю партію, використавши перший же брейк-пойнт на подачі Новака, але потім знову почав помилятися у простих ситуаціях на своїй подачі - 1:1. Енді продовжував боротися сам з собою, допускати помилки у нескладних ситуаціях і поєднувати їх з ейсами в четвертому геймі - як наслідок, черговий брейк Ноле - 1:3. Втім, британець знайшов у собі сили зробити зворотний брейк і зрівняти рахунок, показавши, що ще побореться в цьому матчі. У 8-му геймі блискучий прийом дозволив Джоковичу знову зробити брейк, змусивши Мюррея запустити м'яч у сітку - 3:5 і успішна подача на чемпіонат!

За свою перемогу на Australian Open-2011 Джокович отримає $ 2,200,000 призових і 2,000 очок в залік рейтингу ATP, фіналіст Мюррей - $ 1,100,000 і 1,200 очок відповідно.

За матеріалами: gotennis.ru