Переписуючи рекорди: Мюррей не зумів зупинити Надаля

16 квітня 2011, 18:46
0
15
Надаль мчить до сьомого титулу переможця Монте-Карло

У суботу, 16 квітня, у півфіналі турніру серії Masters у Монте-Карло перша ракетка світу Рафаель Надаль переграв Енді Мюррея.

АТР Masters Монте-Карло. Півфінал

Надаль - Мюррей - 2:1 (6:4, 2:6, 6:1)

Шотландець сходу зробив брейк, але потім програв чотири гейми підряд. Зібравшись з силами, Енді зрівняв рахунок, але сет все ж таки залишився за Рафою, який у відповідальний момент не схибив.

У другому сеті несподівано боротьби не вийшло. Надаль, програвши дві свої подачі, вирішив заощадити сили на вирішальний бій. У третьому сеті іспанець вів 4:0, потім Енді зробив брейк, і, здавалося, зумів відродити інтригу, але тут же програв свою подачу. Подаючи на матч, Надаль зробив усе досконало. Битва першої та четвертої ракеток світу тривала близько трьох годин.

Феррер - Мельцер - 2:0 (6:3, 6:2)

В іншому півфіналі іспанець Давид Феррер впевнено переміг австрійця Юргена Мельцера, який у чвертьфіналі зумів пройти самого Роджера Федерера.

Таким чином, Рафаель Надаль має можливість сьомий раз поспіль виграти турнір у Монте-Карло (36 перемог поспіль). Кращий результат після іспанця належить Бьорну Боргу, який перемагав тут усього три рази.