Чешка Петра Квітова виграла жіночий Wimbledon-2011

2 липня 2011, 17:30
0
21
Втомлена, але щаслива Петра Квітова

У фінальному поєдинку Wimbledon-2011 24-річна росіянка Марія Шарапова, яка займає в світовому рейтингу 6-е місце, поступилася 8-й ракетці світу 21-річної чешці Петрі Квітовій.

Марія Шарапова (Росія, 5) - Петра Квітова (Чехія, 8) - 3:6, 4:6

У першому ж геймі Шарапова змогла зробити брейк, але розвинути перевагу не зуміла і, втративши свою подачу, дозволила чешці зрівняти рахунок - 1:1. У третьому геймі Марія могла ще раз зробити брейк, але Квітова провела відмінну атаку і відігралася. Після цього йшла абсолютно рівна боротьба і тенісисткам вдавалося тримати свою подачу.

Так тривало до шостого гейму - за рахунку 30:30 Марія припустилася двох подвійних помилок поспіль і фактично подарувала гейм Квітовій. Потім Петра спокійно взяла свою подачу й повела в рахунку - 5:2. Свою перевагу Квітова не випустила і шансів відігратися Шараповій не дала.

У першому ж геймі другої партії матчу Шарапова знову пропустила подачу. За рахунку 30:30 екс-перша ракетка світу допустила подвійну, а на брейк-пойнті вже Квітова завдала приголомшливого удару, повівши в рахунку 1:0. Повернути собі подачу Марія змогла в четвертому геймі, причому на брейк-пойнті Квітова пробила смеш прямо в Шарапову, чим Марія і скористалася, обвівши суперницю свічкою.

Наднапруженим виявився п'ятий гейм, який тривав майже 10 хвилин. Шарапова відіграла один брейковий м'яч, рахунок кілька разів був рівним, але в підсумку Квітова за рахунок відмінного прийому змогла зробити вже четвертий в матчі брейк - 3:2. Але й цього раз розвинути перевагу чешка не змогла і одразу втратила подачу.

У сьомому геймі Квітова заробила два брейк-пойнти, Шарапова один відіграла, але на другому помилилася по довжині, дозволивши чешці знову вийти вперед. У восьмому геймі чешка нарешті взяла свою подачу й повела 5:3. Після цього Квітова без особливих зусиль довела матч до перемоги - 6:4.

Загалом матч тривав 1 годину 25 хвилин. Шарапова зробила 3 ейса, припупустилася 6 подвійних і 12 невимушених помилок при 10 активно виграних м'ячах. В активі Квітовоюї 1 ейс і 19 "віннерсів" при 4 подвійних і 13 невимушених.

Таким чином, Марія Шарапова не змогла виграти свій четвертий титул на турнірах Grand Slam, а для Квітової цей титул став п'ятим у професійній кар'єрі, четвертим в цьому сезоні, а також першим на турнірах серії Grand Slam і найважливішим у кар'єрі.

Нагадаємо, у фіналі чоловічого турніру зіграють іспанець Рафаель Надаль і серб Новак Джокович.

За матеріалами: gotennis.ru

ТЕГИ: теннисУимблдонМария ШараповаWimbledon-2011Петра Квитова