9 вересня 2011, 07:34
0
8
Джокович зіграє з Федерером

Сербський тенісист Новак Джокович переміг у чотирьох сетах співвітчизника Янко Типсаревича і вийшов у півфінал великого турніру US Open, що відбувається в Нью-Йорку.

Перша ракетка турніру Джокович у стартовому сеті програвав з рахунком 0:2 і 5:6, але зумів вирвати перемогу - 7:6 (7:2).

Друга партія відбувалася не менш напружено, але в кінцівці точнішим був Типсаревич - 7:6 (7:3). Проте потім перевага фаворита турніру була беззастережню - третій сет Джокович виграв всуху - 6:0, а в четвертому вів 3:0, але його суперник знявся з турніру.

Матч тривав 3 години 27 хвилин.

У півфіналі турніру з призовим фондом 11 018 000 доларів серб зустрінеться зі швейцарцем Роджером Федерером (3), який у чвертьфіналі обіграв француза Жо-Вілфреда Тсонга (11) - 6:4, 6:3, 6:3.

ВІДЕО: У Надаля звело ногу на прес-конференції після матчу з Налбандяном на US Open

Поєдинок тривав 1 годину 53 хвилини.

Переможець зробив менше невимушених помилок (30-34) та на порядок перевершив француза по активно виграних м'ячах (29-17). До того ж Федерер зробив 6 брейків, а Тсонга тільки 2.

Це була восьма зустріч суперників, після неї рахунок став 5-3 на користь Федерера.

За матеріалами: РИА Новости

З

Нагадаємо, що в 1 / 8 турніру Новак Джокович обіграв українського тенісиста Олександра Долгополова - 7:6, 6:4, 6:2.