12 вересня 2011, 07:45
0
12
Саманта Стосур з Кубком US Open

27-річна австралійська тенісистка десята ракетка світу Саманта Стосур у фіналі Відкритого чемпіонату США обіграла триразову переможницю турніру 29-річну американку Серену Вільямс - 6:2, 6:3.

У першому сеті австралійка зуміла зробити брейк уже в третьому геймі, після чого лише збільшувала свою перевагу. Стосур грала активно як на подачі, так і на прийомі, причому практично не допускала помилок. Вільямс рідко влучала при подачі першим м'ячем і взагалі допускала багато браку. За рахунку 3:2 Стосур вдалося виграти 12 очок поспіль, довівши партію до логічної перемоги - 6:2.

Другу партію Саманта також почала з брейку. Спірний м'яч на брейк-пойнті був зарахований на користь австралійки, що обурило Серену Вільямс. Американка істотно додала в активності, миттєво домігшись зворотного брейку, і вийшовши вперед у партії. За рахунку 1:2 на користь Вільямс Стосур зуміла відіграти два брейк-пойнти і виграти гейм.

У сьомому геймі сету за рахунку 3:3 уродженка Австралії зробила четвертий для себе брейк, після чого закріпила перевагу виграшем власної подачі. Матчболи були у Саманти вже в наступному геймі. 15:40 на подачі Вільямс завдяки зусиллям американки перетворилися на 40:40, але третій матчбол їй відіграти вже не судилося. На другій подачі суперниці Стосур вдалося прийняти навиліт і завершити матч на свою користь.

За матч Саманта допустила всього 12 невимушених помилок проти 25 у Серени, а також на одне очко більше виграла своїми активними діями - 20:19. Вільямс зробила 5 ейсів і 2 подвійні помилки, у Стосур відповідно 2 і 1. Матч тривав 1 годину 13 хвилин.

Титул чемпіонки US Open -2011 став для 27-річної спортсменки першим виграним на турнірах серії Grand Slam.

За матеріалами: Gotennis.ru