Australian Оpen-2012: Долгополов у складному поєдинку обіграв Камке і пробився до наступного раунду

18 січня 2012, 11:46
0
10
Долгополову все таки вдалося дотиснути Камке

Український тенісист Олександр Долгополов у другому раунді Відкритого чемпіонату Австралії в затяжному і важкому поєдинку все таки переграв німця Тобіаса Камке.

Долгополов поступився у першому сеті з рахунком 6:4. При цьому німець Камке чисто виграв всього 4 гейми, решта - невимушені помилки українського тенісиста.

Зазначимо, що в першому сеті Олександр здавався втомленим і абсолютно не використав один зі своїх головних козирів - швидкість. Тенісист протягом усього сету намагався пом'якшувати гру і допустив величезну кількість помилок.

Зате другий сет Долгополову повністю вдався і зайняв всього 18 хвилин. Українець провів його фактично в одному ритмі, віддавши суперникові лише один гейм - 6:1. У такому ж дусі і з ідентичним рахунком Долгополов зіграв у третьому сеті.

Незважаючи на впевнену гру українця, Камці вдалося в четвертій партії переломити хід гри - 6:3 на користь німецького тенісиста.

На початку вирішального сету суперники обмінялися брейками, а в подальшому кожен з тенісистів брав свою подачу, поки за рахунку 6:6 Долгополов не зробив брейк і в наступному геймі взяв сет - 8:6 - перемога в матчі за українцем.

Нагадаємо, що боротьбу в Мельбурні вже припинили українці Катерина Бондаренко в першому раунді, Леся Цуренко і Сергій Стаховський у другому.