Australian Open-2012: Долгополов поступився Томичу в чотиригодинному поєдинку

20 січня 2012, 14:05
0
12
Долгополов не зміг пройти Томича

Українець Олександр Долгополов у чотиригодинному поєдинку поступився 38 ракетці світу австралійцю Бернарду Томичу - 6:4, 6:7, 6:7, 6:2, 3:6.

У Олександра Долгополова з'явилася нова австралійська традиція - Саша провів третій п'ятисетовому поєдинок на турнірі.

Перший сет пройшов у практично рівній боротьбі, проте Долгополов, як і в попередньому поєдинку допустив багато невимушених помилок. До того ж, на початку поєдинку в українця виявилися проблеми з першою подачею. Помилки українця дозволили Томичу зробити брейк за рахунку 3:2 на його користь. Однак Саша відразу взяв подачу суперника і впевнено виграв гейм на своїй подачі, відновивши паритет у партії.

Своєрідний камбек мабуть додав Долгополову впевненості - українець став грати надійніше, і, незважаючи на проблемний гейм на своїй подачі (у Томича був потрійний брейк-поінт), виграв сет з рахунком 6:4.

На брейк Томича в другому сеті з рахунком 2:1 на його користь, Долгополов відповів впевненою грою на подачі суперника, змусивши австралійця помилятися. Далі кожен з тенісистів брав свою подачу, а на тайбрейку Томич не залишив шансів українцеві - 7:0. Підсумковий рахунок партії - 6:7 на користь австралійського тенісиста.

Третій сет Долгополов почав упевнено, взявши три гейми поспіль. Однак, Томичу вдалося вирівняти гру і взяти подачу суперника за рахунку 1:3 на користь українця. У Долгополова був шанс зберегти відрив на подачі австралійського тенісиста, проте Саша багато помилявся і не зміг реалізувати два брейк-поінти. Другий у матчі тайбрейк знову залишився за Томичем.

Четвертий сет пройшов у практично рівній боротьбі, проте Долгополову вдалося двічі взяти подачу суперника - 6:2 і рахунок в партіях став рівним.

Вирішальний сет почався з неприємного моменту: під час вирішального розіграшу першого гейму австралієць підняв руку, що зазвичай означає прохання про зупинку гри, і Долгополов запустив м'яч в аут. Однак суддя на жест Томича ніяк не відреагував, а сам Бернард зробив вигляд, що руку не піднімав. Суперечка Долгополова з суддею результатів не дав, і австралійському тенісистові гейм зарахували.

Загалом, перевага в партії була на стороні Томича, австралієць менше помилявся, зумів взяти подачу суперника і довів сет до перемоги з рахунком 6:3.

Суперником Бернарда Томича в 1/8 фіналу АТ-2012 буде третя ракетка світу Роджер Федерер, який у третьому раунді обіграв хорвата Іво Карловича з рахунком 7:6 (8:6), 7:5, 6:3.