30 січня 2012, 09:04
0
17

Білоруська тенісистка Вікторія Азаренко стала першою ракеткою світу, очоливши рейтинг Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Нова версія рейтингу була опублікована 30 січня на офіційному сайті WTA. 28 січня Азаренко виграла турнір Великого шолома, перемігши на Відкритому чемпіонаті Австралії (Australian Open).

Раніше 22-річна білоруска не піднімалася на першу сходинку світового рейтингу і не перемагала на турнірах Великого шолома.

Друге місце в рейтингу WTA зберегла чешка Петра Квітова. Фіналістка Australian Open росіянка Марія Шарапова піднялася з четвертої позиції на третю, датчанка Каролін Возняцкі опустилася з першого місця на четверте.

Єдина представниця України в першій сотні Катерина Бондаренко займає 88 рядок рейтингу.

121 (-10). Леся Цуренко (Україна) - 552

Вікторія Азаренко стала переможницею Відкритого чемпіонату Австралії, обігравши у фіналі росіянку Марію Шарапову. Президент Білорусі Олександр Лукашенко нагородив Азаренко орденом Вітчизни III ступеня.