Надаль став першим фіналістом Roland Garros

8 червня 2012, 16:29
0
12

Іспанець Рафаель Надаль вийшов у фінал Roland Garros після перемоги над співвітчизником Давидом Феррером.

У п'ятницю півфінальний поєдинок, перерваний на 55 хвилин через дощ, завершився з рахунком 6:2, 6:2, 6:1 на користь шестиразового та чинного переможця Roland Garros.

У цілому тенісисти провели на корті 1 годину 46 хвилин. Рахунок особистих зустрічей став 16-4 на користь Надаля.  У фіналі суперником Надаля стане переможець зустрічі між першою ракеткою турніру сербом Новаком Джоковичем і швейцарцем Роджером Федерером, який отримав від організаторів третій номер посіву.

Нагадаємо, що вже відома жіноча пара фіналісток. Ними стали росіянка Марія Шарапова та італійка Сара Еррані.

За матеріалами: РИА Новости