10 вересня 2012, 10:25
0
34
Вікторія Азаренко та Серена Вільямс

Американка Серена Вільямс стала переможницею Відкритого чемпіонату США з тенісу, зламавши у фіналі турніру опір білоруски Вікторії Азаренко.

Зустріч між молодшою ​​з сестер Вільямс, яка отримала від організаторів четвертий номер посіву, і першою ракеткою турніру Азаренко тривала 2 години 18 хвилин. Рахунок матчу - 6:2, 2:6, 7:5 на користь американки.

У цілому господарка кортів виграла всього на сім розіграшів більше (94 проти 87) і реалізувала на один брейк-пойнт більше (5 проти 4).

Примітно, що американка зуміла домогтися перемоги, вигравши три останні гейми поспіль (вона поступалася - 4:5 у вирішальній партії), два з яких припали на подачу білоруської спортсменки.

Для Серени Вільямс ця перемога стала 15-ю на турнірах Великого Шолома і четвертою на US Open. Раніше американка вигравала у Нью-Йорку в 1999, 2002 і 2008 роках.

Нагадаємо, що місяць тому Серена Вільямс стала переможницею одиночного жіночого турніру на XXX літніх Олімпійських іграх у Лондоні-2012.

За матеріалами: Р-Спорт