2 листопада 2012, 09:11
0
23
Енді Маррей залишає паризький Мастерс

Польський тенісист Єжи Янович, який займає 69-й рядок у рейтингу АТР, вийшов у чвертьфінал турніру серії Мастерс у Парижі, обігравши третю ракетку світу британця Енді Маррея.

Після поразки Новака Джоковича у другому колі паризького Мастерса Маррей вважався головним фаворитом турніру.

Однак Єжи Янович зумів створити сенсацію на паризьких кортах, перегравши іменитого британця в трьох сетах - 5:7, 7:6 (4), 6:2.

Маррей, вигравши стартовий сет, подавав на матч за рахунку 5:4 у другому, проте не реалізував матчбол і дозволив Яновичу взяти власну подачу.

У третій партії перевага цілком і повністю перейшла до польського тенісиста, який зумів довести матч до перемоги, зробивши два брейки.

Після поєдинку Енді Маррей зізнався, що погано зіграв, подаючи на матч.

"Подаючи на матч, я зіграв не надто добре. Я погано зіграв у кількох розіграшах, які сподівався довести до перемоги. Янович, ймовірно, отримав певний заряд упевненості і почав діяти набагато краще. Тай-брейк він відіграв агресивно і добре", - сказав британець.

Нагадаємо, що наступного тижня почнеться Підсумковий турнір АТР у Лондоні, куди приїде грати вісімка найкращих тенісистів, серед яких і Енді Маррей.

За матеріалами: Евроспорт