15 січня 2013, 12:57
0
24
Цуренко повторила свій найкращий результат на Australian Open

Леся Цуренко вибила сіяну росіянку Павлюченкову і вийшла у другий раунд Відкритого чемпіонату Австралії.

Киянка, яка вийшла в основу через сито кваліфікації, не дуже успішно розпочала матч, поступаючись у першій партії 0:2, але зуміла зробити зворотний брейк, а в кінці сету ще раз виграла подачу суперниці - 7:5.

Перша ракетка України пройшла кваліфікацію Australian Open

У другій партії сильнішою була вже росіянка - 6:3. Зате в третьому сеті Цуренко зібралася, взяла два брейка і вела з рахунком 5:1

У цей момент щось здригнулося в грі Цуренко і вона дозволила Павлюченковою взяти чотири гейми поспіль, фактично дозволивши врятувати матч 5:5, але в 11-му геймі українці, нарешті вдалося утримати свою подачу, а в наступному з другого матчбола завершити зустріч на свою користь - 7:5. Матч тривав 2 години 5 хвилин.

Україна зазнала першу втрату на Australian Open

Таким чином Цуренко взяла реванш за поразку від Павлюченкової в півфіналі турніру WTA в Брісбені.

Стаховський розчарував на старті Australian Open

Наступною суперницею Лесі стане ще одна представниця Росії - 18-річна Дарина Гаврилова, яка є дебютанткою турнірів серії Великого Шолома.

Серена Вільямс повторила блискучий результат Шарапової на старті Australian Open

Що стосується Цуренко, то вона вдруге в кар'єрі виходить у друге коло Відкритого чемпіонату Австралії. Вперше це сталося в 2011 році, коли киянка у стартовому матчі обіграла Патті Шнідер, а потім поступилася Даніелі Хантуховій.