17 січня 2013, 08:42
0
37
Цуренко вперше в кар'єрі вийшла до третього раунду турніру Великого Шолома

Перша ракетка України пройшла ще один російський бар'єр на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Українська тенісистка Леся Цуренко вперше у своїй кар'єрі вийшла до третього раунду турніру Великого Шолома.

У матчі другого кола киянка у двох партіях за 1 годину і 54 хвилини обіграла російську тенісистку Дарину Гаврилову - 7:5 6:3.

Українська тенісистка створила сенсацію на Australian Open

Матч розпочався для Цуренко провально - після декількох помилок вона програвала 0:4 в першому сеті, але в такий непростий для себе момент зібралася і взяла поспіль п'ять геймів - 5:4. При цьому Леся подавала на сет, але не зуміла захистити свою подачу і дозволила Гавриловій зрівняти рахунок.

І все ж два наступні гейми залишилися за українкою, а разом з ними і партія - 7:5!

Ущент. Шарапова громить суперниць на Australian Open

Другий сет почався більш спокійно для Цуренко, яка відразу взяла брейк і захистила свою подачу, вийшовши вперед 2:0, але тут вже Гаврилова перехопила ініціативу і навіть зуміла вийти вперед 2:3.

У вирішальний момент досвід Цуренко взяв своє, українка виграла 4 гейми поспіль і впевнено довела справу до перемоги - 6:3.

Наступною суперницею українки стане екс-перша ракетка світу, мешканка Данії Каролін Возняцкі, яка обіграла Донну Векіч з Хорватії - 6:1, 6:4.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Українка Цуренко на Australian Open встановила особистий рекорд

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net