Підтвердив клас. Долгополов зрівняв рахунок у матчі Кубка Девіса

3 лютого 2013, 15:57
0
20
Олександр Долгополов виграв два матчі

У неділю, 3 лютого, в четвертій зустрічі поєдинку Кубка Девіса проти збірної Словаччини Олександр Долгополов впевнено переграв Лукаша Вацко.

Програвши перший сет, в основному через власні помилки й досить непогану гру словака, Олександр продемонстрував весь свій клас і вирвав перемогу в матчі!

Почнемо з того, що ще в першому сеті в українця був непоганий шанс зачепитися за партію, коли за рахунку 5:3 на подачі Лацко у Долгополова було чотири брейк-пойнти, але всі вони були відіграні Лукашем.

Українці влаштували скандал на матчі Кубка Девіса

Другий і наступні сети пройшли під переважною перевагою Долгополова, після ударів якого захоплена публіка аплодувала стоячи!

Тут вже й налагодилася подача, й психологічна перевага була на боці українця. У якийсь момент здалося, що Лацко просто розклеївся.

На межі поразки. Україна програла парний матч Кубка Девіса

Олександр Долгополов зробив те, що й повинен був зробити - приніс друге очко українській команді й зрівняв рахунок у матчі Україна - Словаччина.

Тепер уся відповідальність лягла на плечі Іллі Марченка, якому належить боротися за перемогу в матчі з Андрієм Мартіним.

Кубок Девіса: Українець Стаховський не зміг обіграти словака Лацко

Олександр Долгополов - Лукаш Лацко - 3:1 (3:6, 6:3, 6:2, 6:1)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Підтвердив клас. Долгополов зрівняв рахунок у матчі Кубка Девіса

За матеріалами: Sport.ua