Кубок Девіса. Україна проходить Словаччину

3 лютого 2013, 20:20
0
21
Долгополов впевнено переграв словака

У важкому протистоянні, що розтягнулося на п'ять матчів, українські тенісисти змогли вирвати перемогу у команди Словаччини

Спочатку, Олександр Долгополов здобув найважливішу перемогу над словаком Лукашем Лацко, зрівнявши рахунок у протистоянні Україна - Словаччина.

Перший сет почався з брейка Долгополова у стартовому геймі, проте в другому його суперник зробив те ж саме. Лацко грав впевненіше, тоді як Олександр допускав купу невимушених помилок, і дуже погано йшла перша подача. Брейком в шостому геймі словак вийшов вперед і далі контролював хід сету, довівши його до 6:3. Правда, за останній гейм Долгополов хапався, як міг, але не дотерпів.

Проте вже в другому сеті Долгополов знайшов свою гру й відразу ж повів 3:0. Стабільно набираючи очки на своїй подачі, Олександр упевнено виграв другий сет 6:3. Успіх третього сету визначила перемога Долгополова в третьому геймі на подачі Лацко. Українець дуже мало помилявся, виграв ще один гейм на чужій подачі й залишив сет за собою 6:2, вийшовши вперед - 2:1.

У четвертій партії Долгополов забезпечив собі перемогу двома брейками на старті, раз за разом зриваючи овації кременчуцької публіки. Лацко з великими труднощами взяв п'ятий гейм на своїй подачі, відігравшись з 15:40, але в наступних двох геймах Долгополов брав гору - 6:1.

Доля вирішального матчу була в руках Іллі Марченка. Оскільки на досвідченого Сергія Стаховського сьогодні тренерський штаб вже не розраховував, саме на плечі його 25-річного колеги був звалений весь тягар відповідальності. Загалом, Марченко досить впевнено впорався зі своїм завданням. Вигравши першу партію, в ще більш впертій боротьбі він залишив за собою й другу, взявши її на тай-брейку. Після цього здавалося, що Іллі не складе труднощів довести до впевненої перемоги третій сет, однак, програючи в ньому 5:3, Андрій Мартін зміг зробити відповідний брейк і впритул наблизитися до того, щоб зрівняти рахунок. Але українець йому цього не дозволив. Зробивши тут же ще один брейк, Марченко в десятому геймі поставив крапку в цьому цікавому матчі нервів.

Україна - Словаччина 3:2

Олександр Долгополов - Лукаш Лацко - 3:6, 6:3, 6:2, 6:1

Ілля Марченко - Андрій Мартин - 7:5, 7:6, 6:4

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Кубок Девіса. Україна проходить Словаччину