Долгополов вилетів з Roland Garros після першого матчу

28 травня 2013, 18:07
0
22

Перша ракетка України у трьох сетах поступився росіянину Дмитру Турсунову.

У поєдинку першого кола 22-й номер турніру Олександр Долгополов програв росіянину Дмитру Турсунову в трьох сетах - 6:7 (7), 4:6, 6:7 (7). Загальний час зустрічі - 2 години і 19 хвилин.

У першій партії українець двічі лідирував з брейками, у тому числі з рахунком 6:5 подавав на сет, але велика кількість невимушених помилок завадила на шляху до завершення першого сету на свою користь, оскільки і на тайбрейку Саша упустив перевагу - в два мінібрейка.

У другому сеті Долгополов упустив гейм на своїй подачі при рахунку 4:4. Коли Турсунов подавав на сет при рахунку 40-15 матч був перерваний через сильну зливу.

В українця були можливості змінити хід боротьби після вимушеної перерви. Але він не реалізував сетбол у 10-му геймі, а потім ще три - на тайбрейку.

Зазначимо, що Долгополов активно виграв 44 м’ячі проти 38 у суперника, але при цьому зробив 50 невимушених помилок, тоді як у суперника цей показник дорівнює 44.

Таким чином, у чоловічій сітці одиночного турніру Roland Garros українців не залишилося. У жіночій сітці, нагадаємо, до другого кола вийшла Еліна Світоліна, а Леся Цуренко свій перший матч проведе пізніше.