Сабін Лисицькі виходить у фінал Уїмблдону

4 липня 2013, 19:42
0
17

Німецька тенісистка Сабін Лисицькі вперше в кар’єрі вийшла у фінал турніру Великого шолома.

У півфіналі Уїмблдону 23-річна німкеня, що займає на даний момент 24-й рядок світового рейтингу, зустрічалася з четвертою ракеткою світу 24-річною Агнешкою ​​Радванською з Польщі.

Лисицькі зломила опір своєї суперниці у трьох партіях з рахунком 6/4, 2/6, 9/7. Спортсменки провели на корті 2:00 18 хвилин. Обидві тенісистки реалізували шість із чотирнадцяти брейк-пойнтів. Лисицькі дев’ять разів подала навиліт і допустила сім подвійних помилок. Радванська-старша зробила один ейс і не допускала помилок на подачі. Після цього матчу рахунок за особистими зустрічами між тенісистками став 2:1 на користь Сабін.

Тепер у фіналі змагань німкені доведеться битися з француженкою Маріон Бартолі, яка раніше завдала поразки бельгійці Кірстен Фліпкенс.

Сабін Лисицькі (Німеччина, 23) - Агнешка Радванська (Польща, 4) - 2:1 (6:4, 2:6, 9:7)

Тріумф Сабін Лисицькі на кортах Уїмблдону

АР
Сабін Лисицькі виходить у фінал

Нагадаємо, що Сабін Лисицькі сенсаційно вибила у 1/8 фіналу Уїмблдону першу ракетку світу і турніру Серену Вільямс.