У фіналі US Open зіграють Азаренко і Серена Вільямс

0
51
Вікторія Азаренко зіграє у фіналі US Open

Вікторія Азаренко розібралася з італійкою Флавією Пеннеттою, а американка не залишила шансів На Лі.

Вікторія Азаренко стала першою фіналісткою US Open, перервавши вражаючий виступ Флавії Пеннетти.

Початок поєдинку був, м'яко кажучи, хаотичним, жодній із тенісисток все ніяк не вдавалося захистити свою подачу. Як результат, браку в брейках не було, вони були зроблені в семи геймах із перших дев'яти. Зрештою, Вікторія вчасно взяла себе в руки і відстояла свою перевагу в рахунку, а разом з цим ще й взяла перший сет, правда, для цього їй знадобилося сім сетболів і неабияка сила волі, щоб зламати наполегливу італійку.

У першому геймі другої партії Азаренко завоювала чергове очко на прийомі, але Пеннетта відразу ж відповіла їй такою ж люб'язністю. За рахунку 1:1 Флавія знову не захистила свою подачу, і Віка почала потроху йти від переслідування суперниці, вигравши наступний гейм. Незважаючи на всі старання, наздогнати білоруску Флавія не змогла, кінець матчу невблаганно наближався, і його героїнею судилося стати Азаренко. За рахунку 5:2 білоруська тенісистка точним ударом справа в лінію заробила потрійний матчбол. Італійка трималася з усіх сил, але Віка таки зловила її на протиході, забезпечивши собі вихід у фінал.

Флавія Пеннетта (Італія) - Вікторія Азаренко (Білорусь) - 4:6, 2:6

Серена Вільямс на повному ходу увірвалася у фінал US Open, розправившись із На Лі, а отже, її реваншу з Вікторією Азаренко бути! Непогана вивіска для і без того  найважливішого матчу.

Проблеми у китаянки почалися в першому ж геймі на її подачі і нікуди не поділися до кінця зустрічі. За рахунку 0:1 у Лі був подвійний геймбол, але цього виявилося недостатньо для того, щоб заробити перше очко. У третьому геймі у китайської тенісистки був непоганий шанс відігратися, але вона ним не скористалася. Одна помилка На за одною, і Серені залишалося рукою подати до перемоги в партії. На сетболі Лі черговий раз не влучила в корт, так і не змігши змінити рахунок.

Другий сет китаянка почала вже веселіше, їй навіть вдалося взяти очко на прийомі. Тим не менше, її грі і раніше катастрофічно не вистачало точності в найпотрібніші моменти. Серена злегка натиснула на суперницю, і цього було достатньо для того, щоб та знову почала стріляти повз ціль. За рахунку 3:2 Вільямс зробила брейк, а потім закріпила його, абсолютно спокійно вигравши свою подачу. Проте найцікавіше було ще попереду.

У восьмому геймі тенісистки влаштували для глядачів справжнє свято, такої боротьби не було у всіх інших гейми разом узятих. Суперниці відчайдушно билися протягом п'ятнадцяти хвилин , за цей час Лі відіграла шість матчболів, кілька сама, кілька із допомогою Серени. На п'ятому матчболі Вільямс навіть впала на коліна, готова святкувати перемогу, але м'яч не влучив у корт після її удару, тому довелося підніматися і знову взятися за роботу.

У підсумку на своїй подачі китаянка вистояла, але уникнути поразки ще й на подачі американки їй не вдалося. Під оглушливе "Come on!" Вільямс заробила сьомий матч-поїнт і реалізувала його потужною першою подачею, яку суперниця прийняла в сітку.

Серена Вільямс (США, 1) - На Лі (Китай, 5) - 6:0, 6:3

За матеріалами:  iSport.ua