Кубок Девіса: Україна починає поєдинок з Іспанією з поразки

13 вересня 2013, 17:00
0
143
Олександр Долгополов програв перший матч

У п'ятницю, 13 вересня, в першій грі поєдинку Кубка Девіса Іспанія - Україна Олександр Долгополов програв Фернандо Вердаско.

Перша ракетка нашої збірної Олександр Долгополов відмінно почав поєдинок, взявши подачу Вердаско в п'ятому геймі і довівши перший сет до логічної перемоги.

У другому сеті суперник відповів йому такою ж люб'язністю - в сьомому геймі Долгополов програв на своїй подачі, чого і вистачило для успіху іспанця в другому геймі.

Надаль: Зроблю все, щоб допомогти команді обіграти Україну

У третьому сеті Долгополов швидко повів у рахунку 3:0, суперник зрівняв, Олександр знову вийшов вперед (4:3), і тут Вердаско виграв три гейми поспіль і отримав перевагу в сетах.

У четвертому сеті Долгополов двічі віддавав свою подачу і начисто програв.

Важкий вийшов старт для України.

Кубок Девіса: Відбулося жеребкування матчу між Іспанією і Україною

Фернандо Вердаско (Іспанія, 2) - Олександр Долгополов (Україна, 1) - 3:1 (3:6, 6:4, 6:4, 6:2)

Іспанія - Україна - 1:0

У п'ятницю в наступній грі зустрінуться перша ракетка збірної Іспанії Рафаель Надаль і Сергій Стаховський.

Нагадаємо, матчі плей-офф світової групи Кубка Девіса між Іспанією та Україною відбудуться з 13 по 15 вересня в Мадриді.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Кубок Девіса: Україна починає поєдинок з Іспанією з поразки

ТЕГИ: сборная УкраиныКубок ДэвисаАлександр ДолгополовФернандо Вердаско