Теніс: Вперше за три роки українець Стаховський вийшов у півфінал турніру ATP

Sport bigmir,  9 січня 2014, 14:53
0
379
Стаховський пробився до півфіналу турніру в Сіднеї

Австралієць Бернард Томич завадив відбутися українському півфіналу на турнірі в Сіднеї.

Український тенісист Сергій Стаховський вперше за три з гаком роки вийшов у півфінал турніру ATP.

У чвертьфіналі турніру ATP у Сіднеї киянин, який, враховуючи кваліфікацію, виграв шість матчів поспіль, обіграв австралійського тенісиста Маринко Матошевича: 6-4, 6-3.

Матч тривав годину 12 хвилин. На рахунку українця сім ейсів та три подвійні помилки. Стаховський зумів реалізувати чотири брейкпойнти із семи, а його суперник – лише один із трьох.

Нагадаємо, що востаннє Стаховський виходив у півфінал на турнірі ATP у серпні 2010 року - у Нью-Хейвені. Тоді киянину підкорився його останній на сьогоднішній момент одиночний титул ATP.

За вихід у фінал Сергій посперечається з іншим представником Австралії - Бернардом Томичем, який завадив відбутися українському півфіналу, обігравши в 1/4 фіналу киянина Олександра Долгополова: 4-6, 3-6.