Стаховський: Не треба було доводити гру до п'ятого сету

176
Стаховський: Не треба було доводити гру до п ятого сету
Стаховський не зумів подолати бар'єр першого кола Вімблдону

Український тенісист Сергій Стаховський прокоментував своє фіаско у першому раунді Вімблдону

"Я допустив низку тактичних помилок під час матчу. Абсолютно неприйнятно доводити гру до п'ятого сету в матчі проти Чорича на траві. А вже програвати ...

Була абсолютно виграшна ситуація. Але я не повинен був зациклюватися на цьому. А я дозволив Чоричу втягнути мене в зручний для нього теніс: я став атакувати, вплутався в перестрілку на задній лінії. А потрібно було грати з ним так, як я грав в 4-й партії і більшій частині вирішального сету. Рвати ритм, вкорочувати, ну, ви бачили ...

Ну, а головну помилку я допустив за рахунку 4-4, коли не дотиснув суперника, в той короткий момент, коли, можливо, у нього була реальна судома. Але я цього не зробив. Я просто перекидав м'яч на його бік. Неспортивна поведінка Чорича - це його проблема, вона залишиться у нього на совісті! Мені потрібно було завершувати матч, а не пом'якшувати гру.

Це - спорт. Потрібно працювати над собою, щоб наступного разу в подібній ситуації я цю помилку не повторив", - сказав Сергій Стаховський.

Нагадаємо, Сергій Стаховський 30 червня в п'ятисетовому поєдинку поступився хорвату Борна Чоричу - 6:4, 6:7 (5), 2:6, 6:1, 7:9.

За матеріалами: sapronov-tennis.org